شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها و خدمات سایت آرشام موتور

کاربر گرامی لطفاً قوانین زیر را جهت استفاده از امکانات سایت آرشام موتور به دقت مطالعه فرمایید. توجه نمایید که عضویت و استفاده شما از این وب‌ سایت، به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده برای استفاده از آن می باشد. دقت کنید که ثبت آگهی نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت آرشام موتور از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید که سایت آرشام موتور یک وب‌ سایت تخصصی در زمینه خرید فروش وسایط نقلیه است و کلیه اصول و رویه‏‌های سایت آرشام موتور منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است. این وب‌ سایت ‌به عنوان یک نشریه‌ الکترونیکی، تمام قوانین مکتوب و یا عرفی حاکم بر کشور را محترم می‌شمارد و خود را موظف به پیروی از آنها می‌داند. متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

لینک یا آدرس وب سایت های معرفی شده، صرفا جهت اطلاع رسانی می باشد. وب سایت آرشام موتور مسئولیتی در قبال محتوای لینک ها یا تغییرات بعدی آنها به عهده نخواهد داشت.

در این وب سایت، ثبت کننده اطلاعات، شخصا مالک مطالب ارائه شده محسوب می شود و این سایت نسبت به اطلاعات ارائه شده هیچگونه مسئولیتی را به عهده نخواهد گرفت.

کاربران پس از درج آگهی خود قادر به تغییر اطلاعاتی از قبیل برند و مدل در آگهی می باشند.

پرداخت هزینه های آگهی های نقره ای و طلایی از طرف کاربران ، غیر قابل بازگشت بوده و تأیید آگهی به منزله نهایی شدن هزینه آگهی خواهد بود.

چنانچه اطلاعات ناقص از سوی کاربر ارائه گردد؛ تیم آرشام موتور بر اساس صلاحدید خود اقدام به اصلاح و یا حذف اطلاعات ارائه شده می نماید.

هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیرت سایت، پیگرد قانونی دارد

بهره برداری و استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر آرشام موتور به عنوان منبع و برای مقاصد مطابق با قوانین اعلام شده، مجاز می باشد و در صورت بروز هر گونه تخلف، پیگرد قانونی خواهد داشت

استفاده از هرگونه خزنده یا کرولر (Crawler) یا ابزار مشابه جهت مرور یا کپی خودکار صفحات و اطلاعات سایت آرشام موتور پیگرد قانونی خواهد داشت

چنانچه کاربران با ارائه قیمت های نامناسب، توضیحات نادرست و یا با ایجاد کاربری های مختلف به نوعی سعی در بهم ریختگی و آشفتگی بازار را داشته باشند بدون هیچگونه تذکری کاربری آنها مسدود و پیگرد قانونی خواهد داشت. ارسال هرگونه مطلبی که به حقوق دیگران تجاوز و هتک حرمت می کند، همچنین درج کلمات تهدید آمیز و توهین آمیز و ناقض حقوق شخصی یا اجتماعی، مطالب مبتذل، و یا حتی مطالب قابل اعتراضی که باعث ترغیب به انجام رفتارهایی شامل اعمال مجرمانه شود ممنوع می باشد.

تمامی تماس های الکترونیک با سایت آرشام موتور بصورت محرمانه نزد مدیریت وب سایت ثبت میگردد و هرگونه تهدید و اقدام به هک یا آسیب رساندن به وب سایت و کاربران آن، پیگرد قانونی خواهد داشت و منجر به بسته شدن حساب کاربری خاطیان خواهد گردید.

درج هرگونه آگهی مخالف قوانین و مقررات کشور در وب سایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

حریم خصوصی

آرشام موتور ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای فروش، ثبت آگهی یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره موبایل و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های آرشام موتور قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد، از این رو وارد کردن اطلاعات صحیح برای ثبت آگهی لازم است.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. آرشام موتور هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر با حکم قانونی مجبور به واگذاری اطلاعات به مراجع ذی‌صلاح باشد.

آرشام موتور به جمع آوری IP و کوکی‌ها و سشن و مک ادرس استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی آرشام موتور و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

سایت آرشام موتور ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خود را مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید.

هر گونه اختلاف نظر در خصوص موارد گفته شده بالا تحت حکمیت قوانین قضائی کشور حل و فصل خواهد شد.