آئودی اسپرت بک 2018

آئودی اسپرت بک 2018

آئودی اسپرت بک 2018 :

آئودی اسپرت بک جدید ، خودروسازان اینگولشتات ( مرکز شرکت آئودی ) را در بخش خودروهای جمع و جور، پیشتاز کرد . همچنین این خودرو قرار است در غرفه های  نمایشگاه موتور ژنو 2017 به نمایش در بیاید . با قوی ترین محصول پنج سیلندری در دنیا ، با قدرت تحرک و پویایی عالی و در نگاهی واضح تر ، این ماشین به شما احساس هیجان انگیزتری در رانندگی می دهد .

  • صفر تا صد :

در پشت این عملکرد چشمگیر آئودی  RS3 Sport back قوی ترین موتور پنج سیلندر 2.5 TFSL در جهان است . خروجی این موتور 294 کیلو وات یا 400 اسب بخار است که نسبت به مدل پیشین خود 33 اسب بخار بیشتر انرژی تولید می کند و 26 کیلوگرم  به لطف آلومینیوم سبک تر است (میل لنگ از جنس آلومینیوم ) .  حداکثر گشتاور آن 480 نیوتون متر می باشد . آئودی اسپرت بک RS3 قادر است از صفر به صد تنها در 4.1 ثانیه برسد . در صورت در خواست ، شرکت  آئودی می تواند محدودیت سرعت الکترونیکی را از 250 کیلومتر بر ساعت به 280 کیلومتر بر ساعت افزایش دهد .  میزان مصرف سوخت 8.3 لیتر در هر 100 کیلومتر می باشد .

  • سیستم ها  و امکانات  :

در آئودی RS3 اسپورت بک از سیستم S Tronic  هفت دنده ( هفت سرعته ) دو کلاچه استفاده شده  و کواترو دائماً قدرت را از تمامی چرخ ها به سطح جاده منتقل می کند . رانندگی در حالت اسپورت باعث می شود که بیشترین سهم از گشتاور به محور های عقبی برسد .

  • طراحی متمایز RS :

در قسمت بیرونی ، آئودی RS3 اسپورت بک ، قدرت خود را با جلو پنجره ی مشبک لانه زنبوری که رنگ سیاه براق دارد و ورودی های هوا بزرگ چند ضلعی به نمایش میگذارد . تیغه های سپر جلویی به گونه ای طراحی شده که بخش جلویی پهن تر به نظر میرسد . چراغ های LED که با زیبایی خاصی طراحی شده که با روشنایی خود جلوه ی خاصی به RS می دهد . همانطور که تصاویرمشاهده می کنید در بخش عقب RS در امتداد سقف یک اسپویلر قرار داده شده و در پایین بخش عقبی دیفیوزر و اگزوز های بیضی شکل را مشاهده می کنید که همه ی اجزا به نوبه ی خود سر جایشان هستند . و در قسمت جلو پنجره ی لانه زنبوری هم لوگوی کواترو و هم نماد RS3   و در بخش عقب هم نماد RS3 را مشاهده می کنید که نشان از پویایی کامل آن دارد .

  • فضای داخلی اسپورت و راحتی بی نظیر :

آئودی RS3 اسپورت بک به صندلی هایی با چرم سیاه رنگ و عالی ناپا مجهز و تزیین شده که به عنوان استاندارد این شرکت است .  همچنین نشان RS در روی صندلی ها حک شده . شکل خاص فرمان و دکمه های که روی آن جهت ارتباط با سیستم ماشین تعبیه شده و همچنین ارم شرکت آئودی را مشاهده می نمایید . یک تاچ پد بر روی داشبورد تعبیه شده که بوسیله آن می توانید با سیستم ماشین در ارتباط باشید همچنین قابلیت تشخیص صدا را دارد .

  • امکانات آنلاین آئودی :

به لطف ماژول LTE امکان اتصال به خدمات اینترنتی ائودی  فراهم می شود که ازجمله خدماتی که ارائه می دهد امکان ناوبری با google earth و همچنین اطلاعات در مورد قیمت سوخت و آب و هوا و وضعیت ترافیکی و ... می باشد . از دیگر ویژگی ها سیستم صوتی  Bang & Olufsen با قدرت 705 وات و بسیاری از سیستم های کمک راننده دیگر . برای مثال در ترافیک های سنگین و یا راهبندان خودرو را درفاصله ی امنی از خودروی جلویی نگه می دارد  

  • قیمت در فروشگاه ها :

سفارشات برای آئودی RS3 Sportback و آئودی RS3 Sedan در اروپا تحت عنوان ائودی اسپرت در ماه آگوست 2017 پذیرفته می شود و قیمت پایه برای Audi RS3 Sportback 54،600 یورو و Audi RS3 Sedan با قیمت پایه 55،900 یورو ذکر شده است .

نویسنده : آریا خیر.

تاریخ : 23 بهمن 1396 .

منبع : netcarshow.com